קטגוריות משניות:

קטגוריות משניות נועדו למצבים בהן אתם מעוניינים שמוצר מסויים יופיע ביותר מקטגוריה אחת בחנות, מצב זה רלוונטי לתחומים מסויימים של מוצרים - אם אין הכרח פונקציונלי/שימושי לא מומלץ לשייך מוצר לכמה קטגוריות בחנות משום שזה יכול לבלבל את הגולשים שלכם.


איך יוצרים ומשייכים מוצרים לקטגוריות משניות?

אם מדובר בקטגוריה חדשה, יש ליצור קטגוריה בחנות באופן רגיל (הגדרות החנות> קטגוריות> יצירת קטגוריה חדשה) או ניתן לשייך את המוצר לקטגוריה קיימת כמובן. 

שימו לב! יש לוודא שאתם משייכים לקטגוריית "בן" (תת קטגוריה) ולא "אבא" (קטגוריה ראשית).


לביצוע הפעולה יש להכנס לעריכת המוצר שאותו רוצים לשייך לקטגוריה המשנית, תחת לשונית "כללי" בשדה "קטגוריה משנית" יש לבחור את הקטגוריה הרצויה לשיוך.

מרגע שתשייכו את המוצר לקטגוריה משנית כלשהי תיווצר רשימת הקטגוריות המשניות שאליה הוא שייך ובמקביל תיווצר האפשרות להסרת המוצר מקטגוריה משנית ששייכתם אליה.


כעת הקטגוריה מוגדרת כמשנית ונוכל לראות אותה תחת רשימת הקטגוריות המשניות לניהול נח וקל וכדי שתוכלו לראות את כלל המוצרים המשוייכים לקטגוריה משנית מסויימת.

הגדרות החנות> קטגוריות משניות

בכניסה לכל קטגוריה משנית ברשימה (כניסה ע"י לחיצה על שם הקטגוריה) ניתן לראות את כלל המוצרים המשוייכים אליה (בחלק התחתון של הרשימה), להסיר מוצרים או לקבוע את סדר ההופעה שלהם בקטגוריה זו.