שינוי קטגוריות ומבנה באתר

שימו לב לסעיפים הבאים הם קריטיים למעבר מוצלח של הקידום שלכם מהאתר הקודם לאתר החדש:

  1. מומלץ ביותר לבצע מעבר של אתר מקודם יחד עם מקדם אתרים מקצועי שילווה את המהלך וידאג לשמירה על הקידום.

  2. שינוי של כל תוכן באתר ובעיקר שמות הקטגוריות יוביל לדירוג מחדש של אותו תוכן ונפילה בדירוג של אותו דף.

  3. קונימבו מושכת את כל המידע לרבות המוצרים מהאתר הישן בדיוק כפי שהם! באחריות הלקוח לאחר לבצע כל שינוי שסוכם.

  4. כאשר מבצעים "סדר מחדש" באתר שלכם, צריך להבין שתיתכן פגיעה בקידום שלכם ולכן מומלץ לבצע זאת יחד עם מקדם אתרים מקצועי.


העברת תכנים מאתר קודם

המלצות כיצד להתנהל במעבר תכנים כגון מוצרים, מאמרים וכו' מאתר קודם:

  1. מומלץ להעביר את כל המוצרים, המאמרים ושאר התכנים מהאתר הקודם כדי לא להוריד את מספר הדפים שלכם באתר וכדי לא להגיע למצב שמוצר,מאמר או כל דף שהוא -מופיע בתוצאת חיפוש של גוגל מוביל לדף 404.

  2. שינוי תכנים ומחיקה שלהם מומלץ לבצע חודשיים לפני או חודשיים אחרי המעבר כדי לאפשר לבחון את השפעת המעבר בנפרד מהשינוי בתכנים, וכדי לא לבצע שינויים גדולים בבת אחת.

  3. לגוגל יש כלי שסורק את האתר ומחזיר דפים שלא עובדים (שגיאת 404) אנחנו מבצעים את ההפניות החשובות ביותר שאפשר לדעת עליהם מראש ומאשרים אותם מולכם (ומול המקדם). הסורק של גוגל יחזיר שגיאות רבות אחרי שהאתר החדש יעלה וברובם על דפים שכלל אינם רלוונטים. שגיאת 404 מטרה לספר לגוגל שדפים אלו אינם רלוונטים יותר, אם ישנם דפים שבכל זאת רלוונטים או חשובים תוכלו לבצע עבורם הפנייה בממשק ניהול באופן עצמאי.

  4. העברת מטה טג - מערכת קונימבו מייצרת אוטומטית את מטה תגס של כל המוצרים על מנת לשפר את הקידום, אם באתר הקודם היו מטה טג (*שנעשו במקצועיות) יש לבקש ממנהל הפרוייקט שלך להעביר אותם.

  5. אנחנו לא מעבירים שדרוגים וסינונים מהאתר הקודם עקב זאת שכל מערכת עובדת שונה ולכן לא ניתן להעביר את המידע ממערכת למערכת.